Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


mostly_printed_cnc_multitool

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
mostly_printed_cnc_multitool [2015/09/30 17:41]
dronecz [Spojovací materiál]
mostly_printed_cnc_multitool [2018/10/19 08:14] (aktuální)
ok1cdj old revision restored
Řádek 7: Řádek 7:
  
 ===== Stav práce ===== ===== Stav práce =====
-Tiskneme..+Ladíme..
  
 ==== Tištěné díly ==== ==== Tištěné díly ====
-  - <del>4 ks - Corner Block </​del> ​         +  - 4 ks - <del>Corner Block </​del> ​         
-  - <del>4 ks - Corner Block Lock</​del> ​    +  - 4 ks - <del>Corner Block Lock</​del> ​    
   - 4 ks - Roller F                      ​   - 4 ks - Roller F                      ​
-  - 4 ks - roller lock       +  - 4 ks - <del>roller lock</​del> ​      
-  - 4 ks - Roller Motor Mount    +  - 4 ks - <del>Roller Motor Mount</​del> ​   
-  - 1 ks - z motor mount    ​+  - 1 ks - <del>z motor mount</​del> ​   
   - 1 ks - z nut lock      - 1 ks - z nut lock   
-  - 2 ks - Middle Joiner ​    +  - 2 ks - <del>Middle Joiner</​del> ​    
-  - ks - Middle Z     ​ +  - ks - <del>Middle Z</​del> ​ [[http://​www.thingiverse.com/​thing:​931550|Externí odkaz]] 
-  - 2 ks - Middle End   +  - 2 ks - <del>Middle End</​del> ​  ​
   - 2 ks - Tool Holder 13mm        - 2 ks - Tool Holder 13mm     
   - 2 ks - Tool Holder Nut Trap        - 2 ks - Tool Holder Nut Trap     
Řádek 33: Řádek 33:
   * 2x M4x16   * 2x M4x16
   * 26x M4x20   * 26x M4x20
-  * 4x M4x20 (with small heads, as they have to fit within the tool holder) \\tohle jsem nekupoval ​ 
   * 34x M4 nut   * 34x M4 nut
 +
 === M8-Parts === === M8-Parts ===
-  * 1x spring (with 8mm inner diameter) \\tohle jsem nekupoval  +
-  * 1x M8x30 coupler nut \\tohle jsem nekupoval  +
-  * 1x M8 all thread (length depends on desired z-axis) \\tohle jsem nekupoval ​+
   * 28x M8x30   * 28x M8x30
   * 4x M8x40   * 4x M8x40
Řádek 47: Řádek 45:
   * 8x M8 washer (8mm inner, 15,7mm outer diameter)   * 8x M8 washer (8mm inner, 15,7mm outer diameter)
   * 8x M8 washer (8mm inner, 26,8mm outer diameter)   * 8x M8 washer (8mm inner, 26,8mm outer diameter)
 +
 +=== Toto jsem nekupoval:​===
 +
 +  * 4x M4x20 (with small heads, as they have to fit within the tool holder)
 +  * 1x M8 all thread (length depends on desired z-axis)
 +  * 1x M8x30 coupler nut 
 +  * 1x spring (with 8mm inner diameter)
 ==== Kam co patří ==== ==== Kam co patří ====
 List of parts where they are needed List of parts where they are needed
mostly_printed_cnc_multitool.1443627676.txt.gz · Poslední úprava: 2015/09/30 17:41 autor: dronecz